X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Web Tasarım

AnasayfaWeb Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Günümüzde küçüğünden büyüğüne tüm işletmeler bir web sitesine ihtiyaç duymaktadır. İşinizi, ürün ya da hizmetinizi tanıtan kurumsal web tasarım sizin internet üzerindeki kartvizitinizdir.

Kurumsal Web Sitesi, firmanızın telefon numarası gibi insanların size ulaşmasını sağlayan bir iletişim aracıdır. Web siteniz üzerinden yeni müşterileriniz sizi bulabilir, sunduğunuz ürün ya da hizmet hakkında bilgi edinebilir. Aynı anda dünyanın her köşesinde sizi ve ürünlerinizi anlatan, satış yapmanızı sağlayan pazarlamacılar olmasını istemez miydiniz? Ya da sürekli güncelleyebileceğiniz, her yıl yenilemenizi gerektirmeyen ya da bittiğinde yeniden bastırmanız gerekmeyen bir kataloğunuz olmasını? Web sitesi, sizin aynı anda dünyanın her yerinde ürünlerinizden bahsedebilen pazarlamacınız, 365 gün boyunca dilediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz, tükenmeyen kataloğunuzdur.

En iyi web tasarım firması ya da web sitesi tasarım hizmeti arayışı içindeyseniz doğru adres Digital Empire ile hemen kurumsal web sitesine sahip olun.

Mobil Uyumlu Web Sitesinin Önemi

Günümüzde internet kullanımının büyük çoğunluğu ileri teknoloji mobil cihazlardan (cep telefonları) gerçekleşmektedir. Bu nedenle yaptıracağınız web sitesi mutlaka mobil uyumlu olmalı. Eğer mevcut siteniz mobile uyumlu değilse de bir an önce yenilemelisiniz.
Kim mağazası, işyeri ya da fabrikası derme çatma olsun ister ki? Ya da eğer işletmenizin böyle bir izlenimi varsa müşterilerinize ne kadar güven verebilirsiniz? Günümüzde mobil uyumlu web tasarım yaptırmazsanız web siteniz tam bir gecekondu olacaktır. Mobil cihazlarda iyi görüntülenmeyen web sayfaları ziyaretçi (potansiyel müşteri) kaybına neden olur.

Yaptığımız tüm web sayfalarının arayüzlerini üniversal cihaz uyumluluğu gösteren mobil uyumlu web tasarım şeklinde yapmaktayız. Ayrıca masaüstü cihazlarda olduğu gibi mobilde de verimli bir şekilde çalışan yazılım alt yapısıyla sitelerinizi yayınlamaktayız.

Bir Pazarlama Aracı Olarak

Web siteniz iş bilgilerinizin yer aldığı bir online dökümandan ibaret olmamalı, size yeni müşteriler kazandırmalıdır. Size yeni müşteriler kazandırmayan web sitesi çekmenizde duran kartvizit gibidir.
Web sayfaları birtakım iş ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı bir e-kartvizit olmanın ötesinde size yeni müşteriler kazandırmalıdır. Size yeni müşteriler ve pazarlar sağlayacak bir web sitesi için öncelikle satış odaklı tasarım yapan bir web tasarım firması ile çalışmalısınız.

Sitenize giren her 100 ziyaretçiden 1 tanesi gerçek müşteriniz oluyorsa sitenizin müşteriye dönüştürme oranı %1’dir. Her 100 ziyaretçiden 2 tanesi gerçek müşteriye dönüşüyorsa dönüşüm oranı %2’dir. Bu küçük görünen farkın aslında ne kadar büyük bir kazanç farkı oluşturacağını görmek için yıllık bir hesap yapabiliriz. Bir yıl boyunca sitenize giren 10.000 ziyaretçinin 100 tanesinin gerçek müşteriniz olması ile 200 tanesinin müşteriniz olması ihtimalini kıyaslarsanız ne kadar büyük bir ciro farkı doğduğunu görebilirsiniz.

Size daha çok müşteri kazandıracak bir web sitesi tasarım hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz.
 

SEO Dostu Web Tasarım Kavramı

Kaliteli ürünlerin teşhir edildiği göz alıcı bir mağazanız olduğunu düşünün. Hatta şehrin en çekici mağazasına sahip olduğunuzu düşünün. Eğer şehrin ücra bir köşesinde bir ara sokakta bu işletmeyi hayata geçirdiyseniz işiniz biraz zor olacaktır.
İşinizi ara sokaklardan, insanların cıvıl cıvıl dolaştığı ana caddeye taşıyın. İnternet dünyasının ana caddesi “Google”dır. Web sitenizi ana caddeye çıkarmanız ise Google Arama Sonuçlarında ilk sayfada listelenmenizle mümkün olur. Bu işleme SEO Hizmeti diyoruz. Bir gün sitenize SEO Çalışması yaptırmak isterseniz, en önemli konu SEO dostu web tasarım sahibi olmanız olacaktır.

Digital Empire webde bulunur ve görünür olmanızı sağlayacak/artıracak, SEO’ya uygun bir yazılım altyapısıyla web sitenizi tasarlıyor. Bu sayede sitenize daha çok trafik yani potansiyel müşteri çekmeniz mümkün hale gelir.

Yönetim Panelli Web Sitesi

Web sitenizi tasarlayıp yayınladıktan sonra, size ve sitenize ilgisiz kalmıyoruz. İlk yıl alan adı & sunucu dahil hizmetimizle size herhangi bir ek fatura çıkarmadan 365 gün teknik destek sunuyoruz.
Size bir telefon kadar yakın olmakla beraber dilediğiniz zaman sitenizde güncelleme yapabilmeniz için sitelerinizi yönetim paneli olacak şekilde tasarlıyoruz. Yönetim paneli sayesinde sitenize yeni ürün ekleyebilir, ya da mevcutlarda düzenleme yapabilirsiniz. Sitenizde yer alan bilgileri dilediğiniz zaman yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.

Web siteniz, içini açamadığınız değişiklik yapamadığınız ya da her değişiklik yapmak istediğinizde teknik desteğe ihtiyaç duyacağınız bir kapalı kutu olmasın. Güncel ve zengin değişiklik seçenekleri sunan yönetim panelli web tasarım hizmetimizle sitenize resim eklemek Facebook’a resim yüklemek kadar basit!
 

Sizin için ÜCRETSİZ teklif oluşturalım.

 İLETİŞİME GEÇİNİZ 


Top