X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

SEO Hizmeti

AnasayfaSEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO, web sayfalarının arama motorlarında görünürlüğünü artırmak için yapılan çalışmaların bir bütünüdür. SEO çalışmaları sonucunda üst sıralarda ya da ilk sayfada yer alan web siteleri, daha çok ziyaretçi yani potansiyel müşteri çekerler.

Seo Çalışması

Bir web siteniz olabilir, ancak size yeni müşteriler kazandırmayan bir web sitesi çekmecenizde duran kartvizit gibidir. Yüksek maliyetlerle firmanız için bir TV reklam filmi çektirdiğinizi ancak bu filmi hiçbir mecrada yayına almadığınızı düşünün. Tüm yıl boyunca kullanacağınız kapsamlı bir katalog hazırlattığınız halde bu katalogu dağıtmadığınızı. İşte trafik çekmeyen, kullanıcılara yani potansiyel müşterilerinize ulaşmayan web siteleri de bunlar gibidir. SEO Ajansı Digital Empire, web sayfanız için sunduğu eşsiz SEO fırsatlarıyla işinizi büyütmenize katkı sağlıyor.

İlk Sayfa & Sıra Garantili SEO Hizmeti

Google’da bir arama yapıldığında kullanıcıların %35’i ilk sıradaki sonuca tıklar (Mobilde %27). İkinci sıra %16 trafik alırken üçüncü sıradaki sonuç %10 trafik çeker. Arama motorundan doğan müşterilerin çeyreğinden fazlasını almak istiyorsanız, Google sonuçlarında en tepede “1” numarada olmalısınız.

Web siteniz için ÜCRETSİZ Analiz yapalım.

 BİZ SİZİ ARAYALIM 


Top